Categorii

La OTTO Curier acceptam din nou provocarea!

Data publicarii: 01.10.2012 ora 05:10 PM


In luna septembrie 2012, OTTO Curier a lansat cel de-al doilea flight al campaniei de comunicare “Acceptam provocarea”!
Daca in luna mai OTTO Curier a lansat campania “Acceptam provocarea”, in luna septembrie 2012 a fost lansat cel de-al doilea flight. Campania vine ca un raspuns la intrebarea “putem accepta provocarile pietei de curierat din Romania?”.
“Raspunsul este evident din moment ce in doar 2 ani avem acoperire nationala prin resurse proprii, fara asocierea cu firme partener. Echipa noastra numara 400 de profesionisti, flota este de aproape 300 de masini iar pentru 2012 estimam o cifra de afaceri de 7,5 milioane euro”, a declarat domnul Florin Vlad, directorul executiv OTTO Curier.
Campania include radio, TV, print, online si outdoor si a fost realizata in colaborare cu agentia Streamline Communication.
Compania OTTO Curier va ofera o intreaga gama de servicii de curierat national si international business to business si business to customer. Calitatea, siguranta si punctualitatea sunt valorile pe care le-am imbratisat si care se transpun in munca echipei noastre si in livrarile pe care le facem catre dumneavoastra.
www.ottocurier.ro